facebook youtube
flag-pl flag-ua

+38 097 444 55 29

+38 04341 2 35 35

info@bardompolski.org

Rybnickie wrażenia


Rybnickie wrażeniaNa zaproszenie Stowarzyszenia Wspólpracy Międzynarodowej „Rybnik-Europa” w dniach 11.06. – 18.06. 2017 r. w Rybniku przebywał chór dziecięco-młodzieżowy „Młode liście”.

Gospodarze przygotowali dla nas interesujący program : zwiedzanie Rybnika i jego okolic, wycieczki do Pszczyny i Parku Tematycznym zostawiły po sobie massę wrażeń. Dzieci mieszkały w rodzinach rybniczan i razem z rówieśnikami chodziły do szkoły.

Szczytem naszego pobytu był występ na scenie w Rynku. Mimo złej pogody na nasz występ dojechali goszczące nas rodziny, które mocnymi brawami i oklackami dodawały nam otuchy i zapału do śpiewu.

Wspólne zajęcia z chórem „Bel-Canto” z liceum nr1 im. Powstańców Śląskich zaowocowały odśpiewaniem 2 utworów, wyuczonych pod czas wspólnych warsztatów churalnych.

W imieniu własnym a także w imieniu wszystkich uczestników chóru „Młode liście” pragnę gorąco podziękować wszystkim organizatorom naszego pobytu w Rybniku. W sposób szczególny dziękujemy Panu Arkadiuszowie Skowronowi – dyrektorowi przedsiębiorstwa MOSSIR, który zawsze trymał rękę na pólsie i był koordynatorem w sprawach organizacyjnych.