facebook youtube
flag-pl flag-ua

+38 097 444 55 29

+38 04341 2 35 35

info@bardompolski.org

„Cantica Anima” w Sycowie na koncercie harytatywnym „Rodacy - Rodakom”


„Cantica  Anima” w Sycowie na koncercie harytatywnym „Rodacy - Rodakom”Rok 2017 dla chóru ”Cantica Anima” zacząl się od wyjazdu do Sycowa na XIV Ogólnopolski Koncert Charytatywny na rzecz Pomocy Rodakom na Wschodzie.

Już po raz XIV do Sycowa na Dolnym Śląsku przyjeżdżają Kresowianie z całego świata. Koncert organizowany przez Burmistrza Sycowa – Sławomira Kapicę i Konsula Krzysztofa Świderka.

Oprócz tego, że wystąpiliśmy, zaprezentowaliśmy swoją tworczość, mieliśmy okazje zobaczyć występy innych zespołów z Polski, Ukrainy i Białorusi. W tym roku pieniądze z koncertu przekazano dla chorych na raka dzieci z Litwy. To wspaniała rzecz rozumieć, ze swoim śpiewem możesz komuś pomóc. Wszystkie zespoły zrobiły dobra sprawę i oczywiście ci, którzy przyszli na zew serca, żeby posłuchać występów. Organizatorzy tego koncertu robią dobrą sprawę. Jeden dzień – może zmienić komuś życie!

Chce jeszcze dodać, że musimy doceniać to, co mamy! Nie narzekać, nie gardzić, żyć z Bogiem w sercu. Wierzę, że pan Bóg nas tam zaprowadził.